KanaalLokaal

Titel:
KanaalLokaal
Wanneer:
vrijdag 29 september 2023 - zondag 1 oktober 2023
Waar:
Joppe
Categorie:
Algemeen
Evenement aangepast veld 1:
KanaalLokaal sluit het seizoen af

KanaalLokaal22Het buiten­winkeltje Kanaal­Lokaal is dit seizoen voor het laatst open op vrijdag 29 september, zaterdag 30 september en op zondag 1 oktober is de feestelijke afsluiting.
Voor en in het koetshuis van Carla Braakhekke in Joppe zijn dan voor het laatst weer diverse artikelen uitgestald, zoals keramiek en andere hand­gemaakte spullen. 

Vrijdag en zaterdag is de buiten­winkel alleen open als het goed weer is. Kijk daarvoor op: www.kanaallokaalco.nl/geopend.  

Zondag 1 oktober is de buitenwinkel - weer of geen weer - in ieder geval geopend, want dan wordt het seizoen feestelijk afgesloten. Er zijn nog veel artikelen te koop en op een aantal artikelen wordt korting gegeven. Deze dag is er koffie en thee met iets lekkers en/of een hapje en een drankje. De feestelijke afsluiting begint om 13.30 en duurt tot ongeveer 17.00 uur.

Op vrijdag van 11.00 tot 17.00 uur.
Op zaterdag van 13.30 tot 17.00 uur.
Zondag van 13.30 tot 17.00 uur.

20% van de verkoop­opbrengst wordt besteed aan een goed doel. Dit jaar is dat Stichting Voor elk kind een Sint Epse e.o.

  
KanaalLokaal

Oxerweg 6
7215 PB Joppe
Website

  

Deel deze pagina


Locatie

Locatie:
Joppe

Omschrijving

  

 

Deel deze pagina