Frank Westerman

Titel:
Frank Westerman
Wanneer:
donderdag 21 november 2024
Waar:
Bibliotheek
Categorie:
Algemeen
Evenement aangepast veld 1:
Biebtalk met Frank Westerman

WestermanOmslag van het boekBIJ de bieb nodigt iedereen uit voor een bijzondere avond met de gevierde auteur en verteller Frank Westerman. De verhalen van Westerman laten zien hoe bijzondere dieren de grenzen van mens en natuur uitdagen, en voeren ons naar de randen van de wereld en ons begrip ervan.

Zeven dieren bijten terug
In zijn nieuwste boek, Zeven dieren bijten terug, neemt Westerman ons mee naar de ijzige wereld van de Hollandse ontdekkings­reizigers uit de 16e eeuw. Centraal staat de beroemde over­wintering van Willem Barentsz en zijn mannen in het Behouden Huys op Nova Zembla, maar Westerman doet meer dan een historische hervertelling. Hij weeft een verhaal waarin mens en dier elkaar ontmoeten, vaak op spannende en onverwachte manieren.
Tijdens zijn reis in het kielzog van Barentsz stuit Westerman op zeven unieke dieren: de narwal, lemming, paling, rotgans, ijsbeer, rendier en konings­krab. Elk van deze dieren speelt een rol in het grotere verhaal over de natuur, menselijke ontdekkings­drang en de verrassende ontmoetingen die in extreme omstandig­heden kunnen ontstaan.
Westerman brengt verhalen tot leven brengt over avontuur, natuur en de onwaarschijnlijke band tussen mens en dier in het hoge noorden.

Praktische informatie
Iedereen is van harte welkom tijdens deze lezing op  donderdag­avond 10 november in Gorsselse bibliotheek, van 19.30 tot 21.30 uur.
Kosten: leden € 10,-  en niet-leden € 12,50

Reserveren kan via deze directe link

  

Deel deze pagina


Locatie

Locatie:
Bibliotheek

Omschrijving

Bieb dec22 JTE 11

De Bibliotheek in Gorssel is gevestigd in Den Oldenhof en is onder­deel van Stichting Bibliotheek Berkel & IJssel (BIJ de bieb).
Hoofdstraat 45 B001, 7213 CR Gorssel
Website bibliotheek - pagina Gorssel (met openingstijden)

  

Deel deze pagina