PlusPunt Gorssel organiseert om de week op woensdag voor 55-plussers uit Gorssel en omgeving een lezing met warme maaltijd in ’t Trefpunt in Gorssel.
Woensdag 8 januari is er een lezing van Wim Kwakernaak
Boodschap en behagen in de beeldende kunst
In de beeldende kunst kan een kunstenaar uitgaan van verschillende uitgangspunten. Zo kan hij zich bezighouden met religieuze thema’s zoals veelal in de middeleeuwen. Andere intenties kunnen zijn: iets aan de kaak stellen, ons een spiegel voorhouden of de schoonheid van de natuur verbeelden, enz. Deze lezing spitst zich toe op twee uitgangspunten: kunst die ons iets wil leren, dus met een boodschap en kunst met als doel ons aangenaam te stemmen, die ons wil behagen.
Programma
Om 10.30 uur wordt begonnen koffie of thee. De lezing begint om 11.00 uur. Daarna is er een glaasje wijn of fris en de warme maaltijd begint om 12.30 uur.
De kosten bedragen € 12,50. Alleen lezing en koffie € 6. Pinnen en reserveren zijn niet mogelijk.
Voor inlichtingen en ideeën kunt u terecht bij Annet van Asselt, tel. 06-57258908.
Sport en Cultureel Centrum 't Trefpunt
Molenweg 53-55, 7213 XD Gorssel
Website
Locatie op Google Maps