Pluspunt: Kanalen in Engeland

Titel:
Pluspunt: Kanalen in Engeland
Wanneer:
woensdag 22 januari 2025
Waar:
‘t Trefpunt
Categorie:
Algemeen
Evenement aangepast veld 1:
PlusPunt: Kanalen in Engeland

PlusPunt Gorssel organiseert om de week op woensdag voor 55-plussers uit Gorssel en omgeving een lezing met warme maal­tijd in ’t Trefpunt in Gorssel.
Woensdag 22 januari is er een lezing van Rob Grünefeld.

engeland foto Grünefeld Foto Rob Grünefeld

Kanalen in Engeland
Tussen 1770 en 1830 is rond Birmingham ongeveer 6400 km aan kanalen voor de industrie aangelegd. Nu is ongeveer 3200 km daarvan nog bevaarbaar en in gebruik voor recreatievaart met de zogenaamde Narrow Boats. Rob Grünefeld neemt ons mee op één van zijn tochten; de geschiedenis van de kanalen, tunnels, sluizen komt aan bod. Daarnaast vertelt hij anekdotes uit eigen ervaring gelardeerd met Engelse humor, een en ander geïllustreerd met foto’s.

Programma
Om 10.30 uur wordt begonnen koffie of thee. De lezing begint om 11.00 uur. Daarna is er een glaasje wijn of fris en de warme maal­tijd begint om 12.30 uur.
De kosten bedragen € 12,50. Alleen lezing en koffie € 6. Pinnen en reserveren zijn niet mogelijk.
Voor inlichtingen en ideeën kunt u terecht bij Annet van Asselt, tel. 06-57258908.
 

  

Deel deze pagina


Locatie

Locatie:
‘t Trefpunt

Omschrijving

trefpunt200px

Sport en Cultureel Centrum 't Trefpunt
Molenweg 53-55, 7213 XD Gorssel
Website
Locatie op Google Maps

  

Deel deze pagina