Leerlingen van Muzehof en Muzecollectief geven een voorjaarsconcert in de kerk in Gorssel. Zeventig muzikanten staan te popelen om met hun orkest of band op te treden.
Ook de MuzeBigBand treedt op tijdens het Voorjaarsconcert - fotograaf Guido Bogert
Er wordt opgetreden door muziekgroepen die repeteren in Muzehof Zutphen. Het publiek is altijd ontroerd door de allerkleinsten die al optreden en verrast door de kwaliteit van de muzikanten met meer ervaring. Leerlingen van Muzehof en Muzecollectief uit de wijde regio treden op. Zowel beginners als gevorderden spelen allerlei muziek, van rock en jazz tot klassiek en folk.
Er zullen ensembles optreden met muzikanten van 7-70 jaar, zoals strijkers- en fluitgroepen en een harpgroep. Ook de popbands en MuzeBigBand laten van zich horen. Een prachtig concert voor alle leeftijden.
Zondag 16 februari vanaf 15.30 uur
Meer info en kaartverkoop: www.muzehof.nl
Een kaartje kost € 7,50 voor 11 jaar en ouder of € 3,- voor iedereen t/m 10 jaar.
Kaartverkoop kan online via deze link.