Zondagmiddag 13 juli is er een kindervoorstelling in het Openluchttheater door Theatergroep Reuring, aanvang 15.00 uur.
Het stuk speelt zich af in Gorssel. De lakei van de koning is al weken in de weer om alle spinnewielen in Gorssel op te halen. Dat moet, want prinses Doornroosje kan zich eraan prikken als ze 16 wordt en dan zal ze voor honderd jaar slapen! Een boze fee had dit voorspeld op haar geboortefeest; alleen een prins zou haar dan wakker kunnen kussen. Als alle spinnewielen verbrand zijn kunnen de koning en de koningin ook weer rustig slapen. Wie nog een spinnewiel thuis heeft, moet contact opnemen met de lakei!
Spelers van het stuk zijn Marie-Christien Grotenhuis, Wim Hakvoort, Irma Harmsen, Wilma Makkink, Jos Tennissen, Sandra Willemink en Paul Zoerink. Ook de kinderen kunnen meespelen in dit spannende verhaal!

Gratis entree
Het openluchttheater bevindt zich in de kom van Gorssel op de hoek van de Esdoornlaan en de Molenweg. Parkeren kan zo’n 300 meter verderop aan de Molenweg bij SCC ’t Trefpunt maar komt u vooral te voet of op de fiets.
De voorstelling begint om 15.00 uur, om 14.30 staat de limonade klaar.
De toegang is gratis, incl. een glas limonade. Een bijdrage in de melkbussen bij de uitgangen of met de QR-code wordt op prijs gesteld.