Op vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 maart is de alpiene tuin en hobbykwekerij ‘Lewisia and Rhodohypoxis World’ van Annie en Ap Peppelenbos extra open voor publiek, van 10.00 uur tot 16.00 uur.
Er worden planten verkocht van kwekerij Gentiaan in Wijthmen. Na een kortstondige ziekte is de eigenaar van deze kwekerij overleden.
Er staan deze dagen onder meer verschillende soorten bolletjes in pot in bloei. Deze planten zijn alleen tijdens deze drie dagen te koop voor € 2,50 per stuk (vijf potten voor € 10,00). Een lijst van planten is op de website van Lewisia te vinden. Samen met de eigenaresse van de Gentiaan is besloten om een gedeelte van de opbrengst te doneren aan een goed doel. Wellicht zullen ook nog plantenboeken van de Gentiaan verkocht worden.
Planten die Annie en Ap zelf kweken zijn ook te koop, tegen de gebruikelijke prijzen.
Entree is gratis en voor de bezoekers staat een gratis kop koffie klaar. Pinnen is niet mogelijk.
Informatie via tel. 06-40092295.

Alpienetuin of 'Lewisia en Rhodohypoxis World'
van Annie en Ap Peppelenbos
Acaciaplein 29, 7213 WL Gorssel
Ingang via de zijkant naast nr 31
Website