Zaterdag 20 juni, 20.30 uur: Soul Fever met Soul en Motown
De Deventer soulformatie biedt het beste wat de jaren zestig en zeventig qua soul en Motown hebben voortgebracht. Tussen 1999 en 2016 trad de band op door heel Nederland. Enkele ex-leden van de band kwamen elkaar een paar jaar geleden weer tegen en zij besloten tot een reünie-optreden in de Zwarte Silo in Deventer. Dit was zeer succesvol en daarmee is Soul Fever weer ‘on the road’.
Soul Fever - Foto PR
Het theater
Door het werk van de vele vrijwilligers ligt het theater er weer prachtig bij. De banken zijn geschrobd, het podium geveegd en het gras is gemaaid. Ook is de afgelopen tijd veel aandacht gegeven aan de prachtige oude bomen met het verwijderen van gevaarlijke takken.
Ook het plan voor een overkapping van het podium bij slecht weer krijgt steeds meer vorm. Zwaarwegend punt is natuurlijk het verkrijgen van de nodige financiën. Een ieder die denkt daar een steentje aan bij te kunnen dragen is natuurlijk van harte welkom.
Gratis entree
De toegang is gratis, een bijdrage in de 'melkbussen' of met de QR-code bij de uitgangen wordt echter zeer op prijs gesteld!
Het concert begint om 20.30 uur en vanaf 20.00 uur staat de koffie klaar.
Er zijn ongeveer honderd zitplaatsen maar brengt u vooral een eigen stoeltje of dekentje mee.
Het openluchttheater bevindt zich in de kom van Gorssel op de hoek van de Esdoornlaan en de Molenweg. Parkeren kan zo’n 300 meter verderop aan de Molenweg bij ’t Trefpunt maar komt u vooral lopend of op de fiets.