PlusPunt Gorssel organiseert om de week op woensdag voor 55-plussers uit Gorssel en omgeving een lezing met warme maaltijd in ’t Trefpunt in Gorssel. Woensdag 13 mei is er een lezing van Ineke de Jonge en Feike Douma: Suriname, een fascinerend land.

Suriname heeft van alles te bieden: geschiedenis, tropisch jungleparadijs, vrolijke mensen, vijf zeer gevarieerde bevolkingsgroepen en het is Nederlandstalig! Het is sinds 1975 zelfstandig. Asfaltwegen zijn er alleen in het noorden. Verder landinwaarts gaat de reis per korjaal, over de rivieren. Ineke en Feike hebben er in januari een zeer boeiende rondreis gemaakt en laten u dit graag meebeleven.
Programma
Om 10.30 uur wordt begonnen koffie of thee. De lezing begint om 11.00 uur. Daarna is er een glaasje wijn of fris en de warme maaltijd begint om 12.30 uur.
De kosten bedragen € 12,50. Alleen lezing en koffie € 6. Pinnen en reserveren zijn niet mogelijk.
Voor inlichtingen en ideeën kunt u terecht bij Annet van Asselt, tel. 06-57258908.