Laatste nieuws

Bestuursleden gezocht voor Speeltuinver. de Bolderhoek

Wil jij je inzetten voor het reilen en zeilen van Speeltuinvereniging de Bolderhoek? Meedenken over de toekomstplannen en de speeltuin levendig houden? De Bolderhoek zoekt enthousiastelingen (m/v) die met een frisse blik zitting willen nemen in het bestuur of in de activiteitencommissie.

   BolderhoekPoster klein

Speeltuinvereniging de Bolderhoek is opgericht in 1974, en draait volledig op de inzet van een leuk team actieve vrijwilligers. Samen zorgen de vrijwilligers voor het onderhoud, de veiligheid, de activiteiten en de middelen om de speeltuin in stand te houden voor alle kinderen (lid of geen lid) in Gorssel. Met veel plezier worden ieder jaar weer activiteiten voor groot en klein georganiseerd. Denk aan het paaseieren zoeken, palmpasenoptocht, sinterklaasfeest, avondvierdaagse, lampionnenoptocht, vossenjacht, kleedjesmarkt, knutselmiddagen, smokkeltocht enz. 

Binnenkort zullen twee bestuursleden aftreden en de Bolderhoek is dringend op zoek naar een voorzitter en iemand voor communicatie/PR. Ook binnen de activiteitencommissie is behoefte aan opvolging. Dus ben je een geboren voorzitter of een organisatietalent of is communicatie meer jouw ding! Zet dan jouw talent in voor de Bolderhoek.

Wil je meer weten? Bel voor meer informatie naar tel: 06 - 34 56 95 81 of mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

  

Gorssel, 1 juni 2013

  

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

Als antwoord op Some User