Laatste nieuws

Bikes ’n Burgers bij de Gravel Omloop van Gorssel

Op zondag 18 mei 2025 organiseert WTC Gorssel de Gravel Omloop van Gorssel. Eerst even stevig fietsen over onverharde wegen en daarna een (vega)burger bij de start- en finishlocatie Stayokay Kring van Dorth.

Wieler Toer Club (WTC) Gorssel ontvangt zondag 25 augustus graag alle liefhebbers van gravel­fietsen op de start- en finish locatie bij Stayokay Gorssel, Kring van Dorth. Op deze prachtige locatie staat het jachthuis De Kleine Haar, opgetrokken in Noorse stijl. Het pand is geschonken door koning Haakon van Noorwegen aan Prins Hendrik, echtgenoot van Koningin Wilhelmina. Hier starten de prachtige routes over de veelal onverharde wegen door het buitengebied van Gorssel.

WTC Omloop24aOmloop van 2024 - op de achtergrond Stayokay De Kleine Haar

Gravelen in de achtertuin
Het gravelfietsen is in de afgelopen jaren uitgegroeid tot een volwaardige nieuwe vorm van de fietssport. Een combinatie tussen racefietsen, veldrijden en mountainbiken brengt je langs nieuwe onontgonnen weggetjes, paadjes en stroken. WTC Gorssel heeft deze nieuwe vorm ook omarmd en daagt alle gravelfietsers van Nederland uit om de prachtige omgeving in onze achtertuin te ontdekken. De route kan natuurlijk ook met MTB-fiets worden gereden.

WTC Omloop24cDoor de stal van boerderij Beekhof

Bikes 'n Burgers
Deelnemers krijgen na afloop een verse hamburger of vegaburger. Deze wordt ter plekke gebakken door de koks van Stayokay. Met nog een drankje erbij kun je proosten op een prachtige tocht door een verrassend Achterhoeks landschap. De hamburgers worden geleverd door boerderij Beekhof, gelegen aan de Bathmenseweg vlakbij Stayokay Hostel. Dit melkveebedrijf met een boerderijwinkel wordt gerund door moeder en dochter en staat voor gezonde grasgevoerde koeien die geen antibiotica krijgen.

WTC Omloop24bNa afloop een hamburger of vegaburger

Nieuwe routes
Voor de editie van 2025 zijn de routes compleet vernieuwd: de mooiste gravelpaden ten oosten en zuiden van Gorssel worden opgezocht. De fietsclub biedt routes aan van 33, 66 en 100 kilometer. De 66km-route heeft één pauzepost en voor de 100km zijn dat er twee. Voor de routes zijn gpx-bestanden beschikbaar zodat ze gereden kunnen worden met een navigatie-apparaat (bijv Garmin of Wahoo) of met een navigatieapp op je telefoon. Op belangrijke punten en oversteken worden borden geplaatst, maar de route wordt niet volledig uitgepijld.

Starttijden
100 kilometer: 8.30 – 9.00 uur (2x pauze, start laatste lus 12.00 uur)
66 kilometer: 8.30 – 9.30 uur (1x pauze, start laatste lus 12.00 uur)
33 kilometer: 9.00 – 10.00 uur

Vooraf inschrijven wordt aanbevolen. Dat kan via onderstaande link. Deelnamekosten zijn € 6,50 (voor NTFU-leden) of € 7,50 en de hamburger kan apart worden opgegeven voor € 10,- inclusief een drankje (korting bij voorinschrijving is € 2,-)

Adres van de start- en finishlocatie Stayokay: Dortherweg 34, 7216 PT Kring van Dorth.

 

 

Gorssel, 1 mei 2025

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Spelregels

Als antwoord op Some User