Laatste nieuws

Brievenboekje 'Grootouders voor het klimaat'

Onlangs zette Gorssel.nl vrijwilliger Marlies Gommers uit Gorssel in de schijnwerper in de rubriek ‘Uitgelicht’. Daarin werd gemeld dat Marlies het grootste deel van haar vrijwilligers­werk besteedt aan haar strijd voor klimaatmaatregelen: Marlies (71) en haar partner Geert Kapteijns (74) hebben samen zeven klein­kinderen en maken zich zorgen over de gevolgen van de klimaat­verandering voor de volgende generaties. 

Grootouders
GommersKlimaatoma klein'Grootouders voor het Klimaat' voor de ingang van de Tweede KamerMarlies speelt op veel manieren een actieve rol in de landelijke beweging ‘Grootouders voor het klimaat’. Grootouders voor het Klimaat is een landelijke beweging van groot­ouders die via landelijke en lokale activiteiten pleit voor een leefbare aarde voor hun kleinkinderen door adequate klimaat­wetgeving.
Marlies demonstreert namens deze beweging twee keer per maand voor de ingang van de Tweede Kamer. 

Brief 
Samen met andere grootouders schreven Marlies en Geert een brief aan hun kleinkinderen over hun zorgen. Ter gelegenheid van het vijf­jarig bestaan van ‘Grootouders voor het Klimaat’ zijn de 25 brieven gebundeld in een boekje ‘Brieven aan onze kleinkinderen’.
Het boekje kost € 12,50 en is verkrijgbaar bij Boekhandel Bechtle in Gorssel, Boekhandel van Someren in Zutphen en online via: http://www.grootoudersvoorhetklimaat.nl.
Op deze website is meer informatie te vinden, ook over lokale activiteiten.


Gorssel, 24 januari 2022

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

Als antwoord op Some User