Laatste nieuws

Cursussen schrijven en tekenen in Joppe 

Vanaf half april starten er weer nieuwe cursussen bij de Creatieve Academie Nederland aan de ­ 12 in Joppe.
Op 11 april 2022 begint de schrijfcursus ‘Over de Schreef’. De cursus is bedoeld voor iedereen die zijn of haar schrijf­talent verder wil ontwikkelen. De cursus wordt gegeven op vijf maandag­middagen van 13.30 tot 15.00 uur. Vanaf 13 april 2022 begint de nieuw ontwikkelde teken­cursus ‘Manda-ladieda’: mandala's tekenen of schilderen. Deze cursus wordt gegeven op vijf woensdag­ochtenden van 10.00 tot 11.30 uur.
CANLogo kleinNieuwe cursussen bij CAN in JoppeBeide cursussen worden gegeven door docent/auteur/kunste­naar Lia Nijman. Er is plaats voor maximaal vijf cursisten.

Creatieve Academie
De Creatieve Academie Nederland (CAN) is opgericht om mensen op allerlei manieren te helpen hun aangeboren creatieve (denk)­vermogen nieuw leven in te blazen of verder te ontwikkelen. Docente Lia Nijman: “Dat gebeurt tijdens alle lessen met veel humor en in een veilige omgeving, waarbij ont­spanning en plezier een grote rol spelen. We hebben naar verwachting aan het eind van dit jaar (er wordt nu druk gebouwd) een nieuwe les- en atelier­ruimte voor nog meer aanbod”. 
Kijk voor meer informatie en opgave op www.creatieveacademienederland.nl.


Gorssel, 22 maart 2022

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

Als antwoord op Some User