Laatste nieuws

Deze zomer herinrichting kerkzaal Gorssel

Na een lange periode van gesprek, ontwerp en voorbereiding is er nu een vergunning om met de herinrichting van de kerkzaal te starten.  

KerkVerbouwbb16-6-16Als eerste zal het monumentale orgel worden ingepakt om het tegen stof te beschermen. Vanaf 27 juni gaat de kerkzaal dicht voor kerkelijke en andere activiteiten. Op die datum begint een grote groep vrijwilligers met het ontruimen van de kerkzaal. De eikenhouten kerkbanken worden opgeslagen en later verwerkt tot hernieuwd te gebruiken hout in de kerk.

Kerkverbouwaa18-6-16Daarna wordt het hoge gedeelte van de kerkzaal aangepakt en na de bouwvakantie zal er volop gewerkt worden aan de verbouw, verwarming en elektriciteit. Oktober wordt gebruikt voor afwerking van de vloeren, installeren van licht en geluid en plaatsen van meubilair. Half november zal de kerkzaal weer in gebruik genomen worden.

Uiteraard blijft het gebouw De Brink tijdens deze gehele periode gewoon in gebruik.

Op 1 september is er voor belangstellenden uit het dorp Gorssel een informatieavond gepland. Op deze avond zal het hoe en waarom van de herinrichting besproken worden enkan iedereen zich een beeld vormen van de plannen. Hierover volgt te zijner tijd nog nadere informatie.

Gorssel, 18 juni 2016

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

Als antwoord op Some User