Laatste nieuws

Een wagen vol verhalen… in Gorssel

Op maandag 22 juni 2015 was Gorssel in beeld in het tv-programma ‘Een wagen vol verhalen’ van Omroep Gelderland. Bekende en minder bekende inwoners speelden een rol. Dorp en omgeving vormden een mooie omlijsting van de rit op ‘de verhalenwagen’.

WagenvolverhalenGerrieGRGery Groot Zwaaftink in Eetcafé De Hoek (still uit de uitzending van Omroep Gelderland)Bekende en minder bekende Gorsselnaren hadden een rol in de uitzending en er zijn bekende en minder bekende plekjes te zien. En verhalenverteller Gery Groot Zwaaftink trad op in Eetcafé De Hoek.

Een wagen vol verhalen
De website ‘Een wagen vol verhalen’ is een gezamenlijk project van Gelders Erfgoed en Omroep Gelderland. Het project heeft als doel verhalen over tradities en gebruiken in Gelderland te verzamelen, te bewaren en bekend te maken. Het is de bedoeling dat het publiek de website vult met materiaal.
Wagenvolverhalen325pxDe website is de bron voor het gelijknamige tv-programma van Omroep Gelderland dat op 27 juni 2015 voor het laatst te zien is. Elke maandag presenteerde Renate Schutte het programma, hoog gezeten op een dubbeldekker paardentram (‘de wagen’). In de uitzending van maandag 23 juni 2015 reed de paardentram door Gorssel en omgeving. 
 

Bekijk hieronder de uitzending. Na wat 'uitstapjes' naar andere plaatsen en kinderen in het 'gebruikenluik' gaat de uitzending over Gorssel weer verder. 
 


Gorssel.nl
23 juni 2015

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

Als antwoord op Some User