Bekijk de film van RTV Oost over het museum voor realisme in Gorssel en een gesprek met Marisa Melchers, toekomstig beheerder van het Museum.
Leuk detail: Marisa Melchers vertelt dat zij door de Dorpsraad Gorssel zijn gewezen op de mogelijkheid om het museum in Gorssel te vestigen in het voormalige gemeentehuis.
Video overgenomen van RTV Oost:
Redactie Gorssel.nl
11 december 2012
Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels
Johan schoorstra - Apeldoorn
Groetjes
Pascal van Stijn
Alvast succes met de voorbereidingen
Groet lies den Hollander (mobiel 06-51605373)
Mogelijk zouden wij bij U op de opening kunnen zingen met Fermata.
zie:
www,fermatazutphen.nl
Wat ontzettend inspirerend, een museum in Gorssel voor onze regio! Ik moest direkt denken aan ons koor Fermata, die mogelijk bij de opening kan ondersteunen met het zingen van prachtige muziek.Het is een idee! We zijn erg enthousiast en hebben 1 keer eerder in de Bergkerk tijdens een opening van een expositie over Engelen gezongen. Mocht dit idee U aanspreken en U bent nieuwsgierig geraakt, dan wil ik bij deze onze website geven, waar geluidsfragmenten te horen zijn.
www.fermatazutphen.nl zie
repertoir en geluidsfragmenten.
Mijn tel nr is Lies den Hollander 06-51605373