Winnaar van Gorssel Huilt 2018: De Gorsselse Mopjes met Marja Peters, Anouk Terpstra en medewerkers van de bakkerij
De organisatoren van Gorssel Huilt en IJsseljazz zijn eruit: op zaterdag 7 september 2019 zal de 15e editie van Gorssel Huilt plaatsvinden op het Nijverheidsplein in Gorssel. Natuurlijk zullen Henk Veenendaal, Eric Bötzel en hun team weer een mooi programma aanbieden. Zij hebben opnieuw voor 'Smartlappen' en 'Levensliederen' gekozen.
Gorssel Huilt 2018, op het Nijverheidsplein Opgeven voor deze bijzondere avond kan nu al. Oude rot of nieuwkomer, iedereen is welkom. Solo, of met maximaal met 6 personen. De eerste inschrijving voor 2019 is al binnen!
Bel of mail met Henk Veenendaal, 06-57857151
Gorssel Huilt is de laatste jaren gehouden op de vooravond van IJsseljazz en maakt gebruik van faciliteiten en podium van dit festival. IJsseljazz is dus op zondag 8 september 2019
Gorssel, 13 november 2018
Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels