Laatste nieuws

Gorssel.nl wenst u een goed 2017

Wij wensen alle inwoners en bezoekers van Gorssel en omgeving een gelukkig nieuwjaar. Een nieuw jaar voor onze actieve gemeenschap, met een bruisend verenigingsleven, uitgebreid winkelaanbod, succesvol ondernemerschap en prima voorzieningen.

 

Het team van vrijwilligers van Gorssel.nl zal zich ook in 2017 weer inzetten voor de samenhang, levendigheid en promotie van ons dorp.

Gorssel.nl bestaat nu vijf jaar en heeft een vaste plek in ons dorp en omgeving verkregen. De website wordt dagelijks gemiddeld 800 maal bezocht. Bijna 2.000 mensen volgen Gorssel.nl via Facebook en Twitter.

Het team dat Gorssel.nl dagelijks up-to-date houdt bestaat uit: Annemarie ter Borg, Emmy Mesritz, Femke Beijnvoort, Janny Schiphorst, Joyce Vonk, Louise Tietge, Mieke Geerlink, Nicolette Witgens, René Pluymert en Simke Kamphorst.
 


Gorssel.nl
1 januari 2017

 

Deel deze pagina

Submit to FacebookSubmit to TwitterShare with friends