Laatste nieuws

Gorssel.nl wenst u een goed 2018

Wij wensen alle inwoners en bezoekers van Gorssel en omgeving een gelukkig nieuwjaar. Een nieuw jaar voor onze actieve gemeenschap, met een bruisend verenigingsleven, uitgebreid winkelaanbod, succesvol ondernemerschap en prima voorzieningen.

Het team van vrijwilligers van Gorssel.nl zal zich ook komend jaar weer inzetten voor de samenhang, levendigheid en promotie van ons dorp.

Gorssel.nl bestaat nu zes jaar en heeft een vaste plek in ons dorp en omgeving verkregen. De website wordt dagelijks gemiddeld 800 maal bezocht en bijna 2.200 mensen volgen Gorssel.nl via Facebook en Twitter.

Word Vriend van Gorssel.nl
Wilt u dit vrijwilligesrinitiatief steunen?
Dat kan door 'Vriend van Gorssel.nl' te worden of door een bedrag over te maken.  Lees meer op www.gorssel.nl/vrienden  

 


Gorssel.nl
1 januari 2018

 

Deel deze pagina

Submit to FacebookSubmit to TwitterShare with friends