“Bevrijdingsdag moet uitbundig gevierd worden, ook in Gorssel”. Dat vinden enkele actieve Gorsselnaren. Op zondag 5 mei zal bevrijdingsdag daarom op een bijzondere manier worden gevierd, met optredens van Gorsselse artiesten.
De Gulden Gorsselaer
Zondag 5 mei vanaf 11.00 uur treden in De Gulden Gorsselaer enkele Gorsselse artiesten op. Daan Kien, Chris Land en Henk Veenendaal brengen liedjes die met de bevrijding te maken hebben of uit die tijd komen. Dit repertoire wordt aangevuld met hedendaagse muziek. Het programma gaat door tot ongeveer 13.00 uur.
Iedereen is welkom: juist ook oudere Gorsselnaren. Meezingen mag!
Vanaf 16.00 uur gaan de deuren van ‘De Gulden Gorsselaer’ open voor iedereen die maar zin heeft in een gezellig en muzikaal bevrijdingsfeest. De eerder genoemde artiesten zingen dan hun eigen repertoire en dat is bijzonder, gevarieerd en swingend.
De organisatoren hopen heel veel mensen te zien op 5 mei, want, in hun eigen woorden: “Wat is nou leuker dan met elkaar de bevrijding te vieren?”
Gorssel, 1 mei 2013
Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels