Onder het motto: ‘Durft u de uitdaging aan? Wij wel!’ treden Popkoor Swing Cooperation en klassiek koor Canticum Gorssel zondagavond 2 juni a.s. op in een concert waarbij beide koren een gedeelte van hun eigen repertoire ten gehore brengen, maar waar zij ook de uitdaging aangaan om een stuk van elkaars genre te vertolken.
|
Programma
De thema’s van het optreden luiden: ‘Liefde en lente’ en ‘reizen in de lichte en klassieke muziek’.
Workshop
In een workshop die ’s middags plaatsvindt, studeert Juliette met Canticum een gedeelte van een medley van Abba in en leert hen om ‘pop’ te zingen met de technieken die daarbij horen.
Irene Hendriks (als vervangster) gaat met Swing Cooperation aan de slag om het klassieke Ave Verum van Mozart onder de knie te krijgen.
’s Avonds om 20.00 uur wordt het publiek uitgenodigd om het resultaat te beluisteren in ’t Trefpunt aan de Molenweg in Gorssel.
Kaarten en informatie
Toegangsbewijzen zijn in de voorverkoop à € 5,- tot en met 31 mei verkrijgbaar bij leden van de koren en van 16 tot 31 mei bij ’t Trefpunt. ’s Avonds, 2 juni, bij de zaal kosten de kaarten € 6,-.
Verdere informatie over het concert en de koren is te vinden op de websites:
www.canticumgorssel.nl
en www.swingcooperation.nl
Gorssel, 14 mei 2013
Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels
Leuk initiatief van deze totaal verschillinde koren. Dat wordt vast een verrassende voorstelling. Ik verheug me erop.