Zoals eerder gemeld organiseert LochemEnergie EnergieBespaarWeken, met elke week een cadeautje waarmee bewoners hun energierekening kunnen verlagen. Onder het motto: ‘energie besparen en minder betalen... dat wil toch iedereen?’ geeft LochemEnergie deze week tochtstrips cadeau. De actie is niet alleen bedoeld voor huiseigenaren, maar dankzij de Huurdersbelangenvereniging IJsseldal ook voor huurders van IJsseldal Wonen.
TochtweringGratis tochtwering van LochemEnergieDeze zesde week van de EnergieBespaarweken komt LochemEnergie met een oplossing voor een hardnekkig probleem: tocht. Of je kozijnen nu van hout, kunststof of aluminium zijn, helemaal 100% sluiten ze nooit. In de loop van de tijd is er altijd wat ‘werking’ waardoor kieren ontstaan en door die kieren komt tocht. Gelukkig is daar eenvoudig wat aan te doen.
De tochtstrip is gemaakt van siliconen en daardoor breed toepasbaar en duurzaam. Je plaatst de tochtstrip eenvoudig in de sponning van alle deuren en ramen. Winkelwaarde: € 14,50 per stuk.
Aan de onderkant van de voordeur kun je geen tochtstrip plakken. Daar is een andere oplossing voor: een aluminium dorpelstrip, ter waarde van € 5,90.
De cadeaus worden in verband met de coronamaatregelen thuis bezorgd door leden van LochemEnergie in een van de elektrische auto's van LochemEnergie/Elektrip.
Aanmelden
Ga naar het aanvraagformulier op de website van LochemEnergie en schrijf in voor tocht- en of dorpelstrip.
Ieder huishouden mag maximaal twee producten bestellen, dus een tochtstrip en een dorpel, of twee strips, of twee dorpels. Inschrijven kan tot uiterlijk 8 juni 24.00 uur.
Gorssel, 2 juni 2020
Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels