In de Hassinkhof aan de Veldhofstraat in Gorssel wonen vijf mannen die begeleiding nodig hebben. Dat is goed geregeld maar voor wat extra dingen kan het team vrijwilligers gebruiken.
Still uit het filmpje van de HassinkhofDe vijf bewoners hebben een licht verstandelijke beperking en/of een stoornis in het autistisch spectrum. Voor de dagelijkse zorg is er de geweldige begeleiding, maar voor de extra dingen, de kers op de taart, kan het team goed vrijwilligers gebruiken. Er zijn diverse mogelijkheden, zoals samen koken en eventueel mee-eten, spelletjes doen, begeleiding naar sport of club, mee met uitjes in het weekend, het bieden van extra gezelligheid, wandelen of fietsen, helpen met de was of iets anders, waar uw interesse ligt.
Om vrijwilligers te werven heeft het team een leuk filmpje gemaakt, dat u hieronder kan bekijken.
Interesse? Kijk verder op deze webpagina van Gelderland Helpt of neem contact op met Eline Broekhuis, telefoon 06-21887221 of per email
Gorssel, 24 maart 2022
Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels