Laatste nieuws

Inloopmiddagen in De Brink: gezellig

Al jarenlang is er iedere woensdag­middag de mogelijk­heid om even binnen te lopen in De Brink bij de kerk in Gorssel voor een (gratis) kopje koffie of thee en vooral voor een praatje.

Gorssel.nl nam een kijkje en trof een gezellige drukte aan. Een groepje was met koster Bonnie Harbers druk met de voorbereidingen voor de kerstmarkt die zaterdag 13 december in de kerk wordt gehouden en schoof ook gezellig aan. Dames waren voor diezelfde kerstmarkt kniepertjes aan het bakken. Kortom een levendig geheel. Het is niet altijd zo vol, zegt begeleidster Diny Menkveld, maar gezellig is het altijd. Vaak zijn er ook andere activiteiten op woensdag­middag en dat maakt het extra levendig.

Kennismaken en bijkletsen met dorps­genoten tijdens de inloop­middagen in De Brink

De inloopmiddagen zijn een initiatief van de protestantse gemeente en worden gehouden in De Brink, het bijgebouw van de kerk aan de Hoofdstraat in Gorssel. Een aantal dames is bij toerbeurt aanwezig om iedereen van koffie of thee te voorzien. Diny, Janny, Lippie, Jenny, Henny, Mimi en Ina zorgen daarvoor.

Deze inloopmiddagen zijn iedere woensdag van 14.00 tot 16.00 uur en kunnen dus prima gecombineerd worden met een bezoekje aan de weekmarkt. Iedereen, die een gezellig contact met dorps­genoten op prijs stelt is welkom. Sommige bezoekers zijn lid van de kerk, maar dat hoeft zeker niet. Zelfs de koffie en thee zijn gratis.

De deuren staan iedere woensdag­middag open, ook tijdens vakanties, ook woensdag voor kerst, maar niet op woensdag 31 december 2025.

InloopBrink 10 12 25 RP 1Kniepertjes bakken voor de kerstmarkt

 

Redactie Gorssel.nl
10 december 2025

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Spelregels

Als antwoord op Some User