In Gorssel hoeven kinderen zich niet te vervelen na schooltijd, want er zijn allerlei cursussen bij TheaterErf ’t Walle van Wilma Makkink aan de Ravensweerdsweg. De cursussen ‘Kleintje Theater ‘ en ‘ Tussen de Schuifdeuren’ zijn in korte tijd vol gestroomd.
Avontuur
De jongste kinderen (5 tot 7 jaar) leren hun stem, gezicht en lichaam op het podium te gebruiken en gaan op avontuur. ‘Alles mag en niets moet’ is het motto en dat laten kinderen zich geen twee keer zeggen. Bijna alles is al letterlijk uit de vele kasten en koffers vol met kleding en allerhande rekwisieten gehaald! Voor Wilma Makkink, die al meer dan 13 jaar toneelles geeft, is dat geen probleem. Plezier van de kinderen staat voorop.
Improvisatie
Aan de cursus ‘Tussen de Schuifdeuren’ doen maar liefst 20 kinderen mee en die zijn verdeeld over twee groepen. Zo krijgt elk kind meer de ruimte en aandacht. Deze kinderen van de bovenbouw gaan meer met improvisatieoefeningen aan de slag.
Voorstelling
Er zijn inmiddels al drie leuke weken voorbij waarin veel is gelachen. De kinderen zijn de uitdaging van toneelspelen aangegaan door het te doen!
Na een aantal weken wordt er een voorstelling gegeven voor iedereen die het wil meemaken.
Theaterstoelen
In de zomer zijn in het kleine TheaterErf schouwburgstoelen geplaatst op een verhoging, om het publiek straks meer zicht te geven op het podium.
Voor meer informatie kan men terecht op www.theatererf.nl
Gorssel, 4 oktober 2013
Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels