Laatste nieuws

Kunst in hal Trefpunt weer vernieuwd

     TrefpuntSchilderijenJuni19GR 2

     TrefpuntSchilderijenJuni19GR 1

     TrefpuntSchilderijenJuni19GR 3

   

Er hangen sinds begin juni weer nieuwe schilderijen in de hal van ’t Trefpunt. De komende maanden is werk te zien van drie verdienstelijke amateurschilders.

Al sinds een jaar of vijf wordt in ’t Trefpunt een wisselende tentoonstelling verzorgd van schilderijen, grafische kunst, fotowerk en dergelijke. Ook werk van professionals is hier van tijd tot tijd te vinden. Verantwoordelijk voor de exposities zijn Elly Kunst en Hans Terwisscha van Scheltinga. Het is deze kunstliefhebbers weer gelukt om iets bijzonders te vinden. Vanaf de eerste week van juni hangt bij ’t Trefpunt werk van de zusjes Gerry Bakker Disbergen en Hanny Beernink Disbergen. Ook hangt er werk van Albert Broekhoff.

Gerry’s schilderijen kenmerken zich door vrolijke, kleurrijke impressies, met als thema mensfiguren, portretten en bloemen.
Hanny’s werk is ingetogener. Zij vindt haar inspiratie in de natuur.
Het werk van Albert heeft een meer grafisch karakter. Naar eigen zeggen ‘een mooie manier om je hoofd leeg te maken en de waan van de dag te resetten’.

Mocht u werkstukken maken die eventueel geschikt zijn voor expositie, neem dan contact op met ’t Trefpunt. Er wordt altijd gezocht naar nieuwe kunst!

  • Sport en Cultureel Centrum 't Trefpunt
    Molenweg 53-55, 7213 XD Gorssel
    Tel: 0575-493576  -  E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
    www.trefpunt-gorssel.nl 


Gorssel, 11 juni 2016

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

Als antwoord op Some User