Zaterdag 3 september j.l. startte bij de Trim- en ATB-club Sport ’88 een loopclinic voor beginners. Het doel was om na drie maanden een afstand van 5 kilometer te kunnen hardlopen. Afgelopen zaterdag, precies 11 weken na de start van de clinic, zijn negen lopers erin geslaagd om die afstand te halen. Liefst 23 trainingen waren ervoor nodig – tweemaal per week- om tot deze prestatie te komen.
De motivatie van de deelnemers was groot en ze hebben laten zien dat het voor iedereen mogelijk moet zijn om tot zo'n resultaat te komen. Allen ontvingen na afloop van de clinic van hun trainer/coach een certificaat.
Gorssel, 20 november 2022
Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels
De volgende Clinic is nog niet bekend, maar als wij er weer 1 organiseren zal dit ruim van te voren aangekondigd worden.
Groet, Richard