Laatste nieuws

Loopclinic Sport ’88 succesvol afgesloten

LoopclinicSport88 kleinDe deelnemers met hun trainers, v.l.n.r. boven: John Immink (trainer), Arwen Pel, Jacqueline Brummelman, Marjan Scholtens, Dian Derksen, Vivian Tamminga, Richard Hafkamp (trainer) en onder: Marian Rotmans, Saskia Mogesomp, Mariska Harmsen en Martina Udink 

Zaterdag 3 september j.l. startte bij de Trim- en ATB-club Sport ’88 een loop­clinic voor beginners. Het doel was om na drie maanden een afstand van 5 kilometer te kunnen hardlopen. Afgelopen zaterdag, precies 11 weken na de start van de clinic, zijn negen lopers erin geslaagd om die afstand te halen. Liefst 23 trainingen waren ervoor nodig – tweemaal per week- om tot deze prestatie te komen.
De motivatie van de deelnemers was groot en ze hebben laten zien dat het voor iedereen mogelijk moet zijn om tot zo'n resultaat te komen. Allen ontvingen na afloop van de clinic van hun trainer/coach een certificaat.
 

Gorssel, 20 november 2022

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

2 reacties

Als antwoord op Some User