Aan de westzijde van de Hoofdstraat in Gorssel - het kan niemand ontgaan zijn - worden naast elkaar twee nieuwe winkelpanden met woonhuis gebouwd.
De panden zijn in handen van eenzelfde eigenaar, die nu eerst aan de slag is gegaan met het linkerpand van de twee. In dat pand was Jacq Shoes gevestigd.
Nieuwbouw
De contouren van de nieuwbouw zijn nog niet goed te zien, maar de funderingspalen zijn aangebracht en er is inmiddels een informatiebord geplaatst. Op het bord is een afbeelding van het vooraanzicht van de nieuwbouw te zien. De muur achter het bouwvlak is de uitbouw van The Cosy Country Store.
Hoe het rechterpand (het vroegere ‘Berghuis’pand) er uit komt te zien, is nog niet bekend. Dat pand had al een nieuwe eigenaar met een nieuwbouwplan. Er zou een groot winkelpand met bovenwoning komen met een vestiging van kapsalon Frendz. Toen dat plan niet doorging, kwam de koper van het pand van Jacq Shoes in beeld. Naar verluid is voor beide panden dezelfde architect ingeschakeld.
Kapsalon Frendz heeft inmiddels zijn intrek genomen in een (verbouwd) gedeelte van The Cosy Country Store.
Nu is het afwachten welke winkels zich in de panden gaan vestigen.
Redactie Gorssel.nl
30 november 2018
Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels