Jan Hovers is een creatieve en veelzijdige duizendpoot. Muziek, verhalen, beeldende kunst: de neoromanticus smeedt het moeiteloos samen tot multidisciplinaire projecten. Tijdens de Kunstroute met Pasen spraken we Jan bij zijn expositie in de Gorsselse kerk, maar je kunt hem net zo goed tegenkomen als hij met een van zijn bands optreedt in het Openluchttheater Gorssel.
Misschien wel het mooiste moet nog komen: Nesciofonie, een multimediale ode aan de Nederlandse schrijver Nescio, waar een aantal grote artiesten aan meewerk(t)en.

Gorssel.nl mocht een kijkje nemen in het ‘pakhuis’ van Jan Hovers en dat leverde een boeiend verhaal op dat u kunt lezen in de rubriek Uitgelicht.
Jan bij zijn collectie 78-toerenplaten die hij 24/7 online uitzendt via Radio Nostalgia
In 2026 zal Nesciofonie uitkomen waaraan ook Henk Hofstede (Nits), Joost Prinsen (hier op een linosnede van Jan Hovers) en Mathilde Santing (selfie) meewerk(t)en. Het omvat een lijvig boek, vinylplaat en linosnedes.
Redactie Gorssel.nl
19 april 2026
Uw reactie is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Spelregels