Laatste nieuws

Pasmanmanege krijgt cadeaus

In haar onlangs verschenen Nieuwsbrief zomer 2012 meldt de Pasmanmanege (Stichting Paardrijden Gehandicapten Deventer Gorssel e.o.) een aantal bijzondere giften te hebben ontvangen. De Pasmanmanege ligt aan de Mettrayweg in het buitengebied tussen Eefde en Gorssel.

Nieuwe paddockPasmanmanage325px
Zo is onlangs de paddock geheel vernieuwd. Er is een mooie omheining gekomen, geplaatst en betaald door de Rotary club Zutphen-Vorden.

Geldbedrag
Verder is door de Stichting voor mensen met een longaandoening, die zichzelf heeft opgeheven, besloten om de aanwezige tegoeden te verdelen onder een aantal goede doelen. De Pasmanmanege was een van die goede doelen en heeft inmiddels een bedrag van € 10.000 ontvangen.

Oproep
Toch is er nog wel wat te wensen over. Op de Pasmanmanege worden niet alleen op een paardenrug vele uurtjes doorgebracht, maar ook op de fiets. De buitenritten worden namelijk veelal per fiets begeleid. De manege is dan ook op zoek naar damesfietsen. De fietsen moeten in goede staat verkeren en voorzien zijn van goedwerkende remmen.
Kortom, wie een fiets over heeft voor de manege kan bijdragen aan het veilig verlopen van de buitenritten.

 
Redactie Gorssel.nl
3 juli 2012 

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

Als antwoord op Some User