Paleis Het Loo presenteert tot en met 16 juni aanstaande de unieke objecten die een rol speelden tijdens de inhuldiging van de nieuwe koning op 30 april 2013. Ouderen (65 plus) uit de gemeente Lochem (dus ook ouderen uit Gorssel) die geen mogelijkheid hebben om op eigen gelegenheid deze tentoonstelling te bezoeken kunnen doorvrijwilligers van Stichting Ouderenwerk Lochem (SOL) naar het Loo gebracht worden. Hier kunnen zij dan op eigen gelegenheid de tentoonstelling bekijken.
Unieke expositie
Behalve de regalia - kroon, scepter en rijksappel - hebben ook de inhuldigingsmantel en het rokkostuum die Koning Willem-Alexander droeg, de troonzetels van het nieuwe koningspaar en de japon van Koningin Máxima een prominente plek op de tentoonstelling in Het Loo gekregen.
Sol-busjes
Op 5 juni, 7 juni, 12 juni en 14 juni rijden twee SOL-busjes (met rolstoellift) naar Apeldoorn. Ouderen (65 plus) die niet in staat zijn op eigen gelegenheid Het Loo te bezoeken kunnen hiervan gebruik maken. Mensen die gebruik maken van een rolstoel kunnen zich met een begeleider opgeven: desgewenst kan de SOL voor een rolstoel zorgen. U wordt thuis opgehaald rond 9.30 uur en rond 16.30 uur weer thuisgebracht.
Kosten en opgave
De kosten bedragen € 25,00 p.p. (inclusief toegang, vervoer en een kopje koffie /thee). Een begeleider van een rolstoelgebruiker betaalt € 12,50.
Opgave voor 1 juni bij SOL Vrijwillige Dienstverlening, tel. 0573-254444 (maandag t/m vrijdag van 9.00-12.00 uur).
Er kunnen per datum twaalf personen mee, dus geeft u zich snel op.
www.ouderenwerklochem.nl
Gorssel, 23 mei 2013
Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels