In Gasterij De Hoek in Gorssel is zaterdag 13 december 2025 onder grote belangstelling de finale gespeeld van het biljarttoernooi om het Gorssels Kampioenschap Driebanden. Na een spannende finaleronde met acht spelers wisten Roy Tamboer en Tjeerd Bos zich te plaatsen voor de eindstrijd. De finale was van hoog niveau en bijzonder spannend. Uiteindelijk trok Roy Tamboer aan het langste eind en kroonde hij zich, net als vorig jaar, tot kampioen van Gorssel. Tjeerd Bos moest nipt zijn meerdere in Tamboer erkennen en mag zich dit jaar vicekampioen noemen.
Roy Tamboer (l.) is opnieuw Gorssels kampioen Driebanden. Tjeerd Bos is vicekampioen (foto: Herman Winkelhorst)
Kampioenschap Driebanden
Het Gorssels Kampioenschap Driebanden wordt jaarlijks georganiseerd en kent een grote en trouwe deelname. Dit jaar namen ongeveer vijftig spelers deel aan het toernooi. Op twee biljarttafels werd in Gasterij De Hoek gestreden om de titel beste driebandspeler van Gorssel. Iedere inwoner van Gorssel kan deelnemen aan het kampioenschap, al is wel enige ervaring nodig met het driebandenspel. De opzet van het toernooi garandeert dat iedere deelnemer minimaal vier wedstrijden speelt. Alle wedstrijden worden gespeeld volgens de spelregels van de Koninklijke Nederlandse Biljart Bond (KNBB).
Biljartvereniging De Hoek
Gasterij De Hoek is de thuisbasis van Biljartvereniging De Hoek. De vereniging komt in KNBB-verband uit met vijf driebandenteams. Thuiswedstrijden worden gespeeld op dinsdag- en donderdagavond. Naast het sportieve aspect staat gezelligheid binnen de vereniging hoog in het vaandel. Belangstellenden zijn van harte welkom om tijdens een wedstrijdavond binnen te lopen en kennis te maken met de sport en de vereniging.
Gasterij de Hoek
Joppelaan 5
7213 AA Gorssel
Website
Gorssel, 14 december 2025
Uw reactie is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Spelregels