Op zaterdagavond 14 maart geeft Muziekvereniging de Harmonie Gorssel-Eefde een ‘sprookjesachtig’ concert in de Ontmoetingskerk te Eefde.
Voor de pauze zullen de jeugdleden in diverse geledingen hun beste noten laten klinken met bekende muziek zoals De rattenvanger van Hamelen. Opa’s en oma’s, vaders en moeders, broers en zussen zijn natuurlijk allemaal welkom. De Harmonie: "Het wordt een ‘grande spectacle’ dat u niet wilt missen."
Het harmonieorkest o.l.v. dirigent Marc Dammers tijdens het voorjaarsconcert van vorig jaar. Foto Davy Verpoorten
Na de pauze zal het grote harmonieorkest eveneens sprookjesachtige muziek laten horen. Het orkest is nu extra groot, omdat veel jeugdleden zijn doorgestroomd naar dit orkest. De Harmonie verwacht dat de bezoekers op het puntje van hun stoel zullen zitten. “Het thema is dit jaar namelijk ‘er was eens…’, dus u mag wat (aangename) verrassingen verwachten.”
De Harmonie ziet u op 14 maart graag verschijnen in de Ontmoetingskerk te Eefde. “Het wordt een bruisende avond, waarvoor de muzikanten u van harte uitnodigen.”
Het concert begint om 19.30 uur. Inloop met koffie, thee of limonade vanaf 19.00 uur. Entree, incl drinken, bedraagt € 7,50. Kinderen tot 12 jaar mogen gratis naar binnen.
Gorssel, 5 maart 2026
Uw reactie is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Spelregels