Laatste nieuws

Te huur: Haerkamp 46

IJsseldal Wonen biedt in de kern Gorssel woningen in de sociale huursector aan.
Haerkamp 46Haerkamp 46, GorsselOm het aanbod beter zichtbaar te maken voor de inwoners van Gorssel worden aangeboden woningen ook via Gorssel.nl bekendgemaakt. Het actuele aanbod betreft een laagbouwwoning aan de Haerkamp 46. Voor deze woning geld voorrang voor dorpsbinding: inwoners van Gorssel hebben voorrang bij toewijzing.

Laagbouwwoning
De laagbouwwoning aan de Haerkamp 46 in Gorssel heeft twee slaapkamers en is bestemd voor bewoners vanaf 55 jaar. De totale huurprijs bedraagt € 522,61 per maand.
Op de woning kan gereageerd worden via www.woonkeus-stedendriehoek.nl (zoeken op Lochem).
De reactietermijn loopt tot en met 6 december 2015.

Woonkeus Stedendriehoek



Woonkeus Stedendriehoek is een samenwerking van de woningstichtingen in de gemeenten Apeldoorn, Brummen, Deventer, Lochem (gebied oude gemeente Gorssel), Voorst en Zutphen. Wie een huurwoning zoekt in die gemeenten kan dat kenbaar maken via Woonkeus Stedendriehoek.
Het actuele aanbod wordt, in het geval van Gorssel, ook vermeld op de website van IJsseldal Wonen, maar via de website van Woonkeus schrijft men zich in en kan gedurende een drietal dagen op het woningaanbod worden gereageerd. Iedere inwoner van de Stedendriehoek kan op het woningaanbod reageren, maar er worden wel verschillende voorwaarden gehanteerd.



Gorssel.nl
3 december 2015

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

Als antwoord op Some User