Laatste nieuws

Tweede Kamerverkiezingen 2021: stemmen in Gorssel

Inmiddels hebben alle stemgerechtigden in Gorssel een stempas voor de Tweede Kamer­verkiezingen thuis ontvangen. Met die stempas en een geldig identiteits­bewijs kunt u uw stem uitbrengen. Dat kan vervroegd op 15 en 16 maart (vooral voor risico­groepen) en op verkiezingsdag 17 maart. In de stembureaus gelden corona­maatregelen.
Inwoners van 70 jaar of ouder die niet naar een stembureau willen, kunnen stemmen per brief.

Vervroegd stemmen
Verkiezingen2021 kleinVoor risicogroepen is er op maandag 15 en dinsdag 16 maart een stembureau open in ’t Tref­punt in Gorssel, Molenweg 53-55, geopend van 07.30 uur tot 21.00 uur.

Verkiezingsdag
Op 17 maart zijn er twee stembureaus open in Gorssel: in de protestantse kerk, Hoofdstraat 27 en in ’t Trefpunt, Molen­weg 53-55, beide geopend van 07.30 tot 21.00 uur.

Stemmen per brief
Kiezers van 70+ kunnen ook per brief stemmen. De briefstem kan per post worden ve­rstuurd. Zorg dat de briefstem voor woensdag 17 maart 21.00 uur aankomt, dus doe de enveloppe vóór vrijdag 12 maart 17.00 uur op de post. De brief­stem kan ook worden afgegeven bij het gemeentelijk afgifte­punt in De Borkel, Hoofdstraat 61a in Gorssel. Dat afgiftepunt is van woensdag 10 tot en met dinsdag 16 maart 2021 op werk­dagen open van 09.00 uur tot 17.00 uur. Op woensdag 17 maart is het afgifte­punt geopend van 07.30 uur tot 21.00 uur.

Coronamaatregelen
De gemeente vraagt om vooraf de gezondheidscheck te doen die bij de stem­pas ingesloten is. Aanbevolen wordt om buiten de piek­momenten te komen stemmen om drukte in het stem­bureau te vermijden. Piek­momenten zijn rondom school­tijden en tussen 17.00 en 19.30 uur. Het rode stem­potlood kunt u houden of weg­gooien.
In het stembureau zit tussen stemmer en stembureaulid een spat/kuch­scherm en er is 1,5 m ruimte tussen de stembureau­leden onderling. De stemmer moet een mond­kapje dragen en 1,5 m afstand houden tot zijn voor­ganger. De stembureau­leden dragen mondkapjes en hand­schoenen, maken schoonmaak­rondes en er wordt geventileerd.

Kijk voor meer informatie op www.elkestemtelt.nl of www.lochem.nl/verkiezingen.


Redactie Gorssel.nl
9 maart 2021

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

Als antwoord op Some User