Laatste nieuws

Vakantieplanning huisartspraktijken Gorssel en Epse

Tijdens de zomermaanden werken de apotheekhoudende huisarts­praktijken in Gorssel en Epse met een minimale bezetting. Er zijn dan minder assistentes en dan kan het voorkomen dat patiënten langere wacht­tijden aan de telefoon ondervinden. Soms kan medicatie wat later dan gebruikelijk worden op­gehaald. Ook kunnen in sommige gevallen de openings­tijden van de praktijken zijn aangepast.

DokterPixa kleinVakantieperiode huisartsen: aangepaste omstandighedenDe gezamenlijke huisartsen laten weten: “Uiteraard kunt u altijd bij ons terecht voor spoed­zorg en spoed­recepten. Sporadisch nemen wij in nood voor elkaar waar. Het kan dus voorkomen dat u door­verwezen wordt naar een van de andere praktijken. Als u rekening houdt met het op tijd aanvragen van uw (herhaal)­medicatie en met de aangepaste openings­tijden en begrip heeft voor onze situatie, dan zal het zeker allemaal ‘gladjes en on­opgemerkt’ verlopen. Wij wensen u een hele goede en vooral gezonde, zonnige zomer!”
Meer details over de openingstijden en het bestellen van medicatie zijn te vinden in de praktijken en op de websites van respectievelijk Praktijk Den Olden­hof en Praktijk Huls­hof in Gorssel en Guido Schroth, huisarts in Epse.

Josien Jansen & Maurice van Gelderen-Praktijk Den Oldenhof
praktijkdenoldenhof.praktijkinfo.nl

Lily Hulshof-Praktijk Hulshof
huisartshulshof.nl

Guido Schrot-Praktijk Epse
schroth.praktijkinfo.nl


Gorssel, 11 juli 2024

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

Als antwoord op Some User