Laatste nieuws

Verkeersregelaars gevraagd voor intocht Sint

Vrijdag 4 december halen de kinderen van J. A. de Vullerschool samen met veel dorpsgenoten Sinterklaas weer op bij de IJssel. Dat is ieder jaar weer een groot feest, maar de organisatie staat of valt met mensen erom heen die dit willen begeleiden.

VerkeersregelaarTransDe sinterklaascommissie van school is daarom op zoek naar zes mensen die als verkeersregelaar willen optreden. Door evenementen zoals de Rotary Kidsrun en IJsseljazz zijn er mensen die de cursus hiervoor al gedaan hebben. Wie van deze mensen is bereid om op vrijdag 4 december als verkeersregelaar op te treden tijdens de intocht? U bent die dag nodig van 8 uur 's morgens tot ongeveer 10.30 uur. En natuurlijk is er daarbij ook alle gelegenheid om met elkaar te genieten van de leukste intocht in het dorp!

Opgeven kan bij Paula Korte van de sinterklaascommissie van de Vullerschool, per e-mail aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Namens de sinterklaascommissie, bedankt!
 

Gorssel, 30 september 2015

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

Als antwoord op Some User