Laatste nieuws

Voorjaarsmarkt kerk wordt weer najaarsmarkt

De voorjaarsmarkt die elk jaar traditiegetrouw in en rond de kerk van Gorssel wordt gehouden, wordt ook in 2024 verschoven naar het najaar. Bruikbare spullen zijn welkom.

Onvoldoende voorraad
Rommelmarkt kerkjpg kleinVoorjaarsmarkt wordt najaarsmarkt: 12 oktober 2024De kerk heeft op dit moment nog niet genoeg curiosa en goed her­bruikbare artikelen om in het voorjaar een markt te houden. Bovendien is de beschik­bare tijd voor het inzamelen en sorteren te kort. Om het aanbod en de variëteit aan goederen op een hoog peil te houden is dan ook net als in 2023 besloten de voorjaars­markt te verplaatsen naar het najaar. Deze najaarsmarkt is gepland op zaterdag 12 oktober 2024. Tegen die tijd volgt hierover nadere bericht.

Goederen nu welkom 
Goed herbruikbare goederen voor de najaars­markt zijn nu al zeer welkom. 
Wie iets heeft voor de markt, kan contact opnemen met Jo Willems (tel. 0575-492006) in Gorssel of met Ab Preuter (0575-492983) in Epse. Beide heren kunnen ook benaderd worden voor het ontruimen van woningen.


Gorssel, 26 februari 2024

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

Als antwoord op Some User