Laatste nieuws

Vorderingen werkzaamheden Gorssel-Noord

In Gorssel-Noord worden aan en rond de Douglaslaan, Cederlaan, Thuya­laan, Ketenbos­weg, Sparren­laan, deel Elfuursweg, deel Dommerholt­sweg, Acacia­plein en Meidoorn­laan werkzaam­heden uitgevoerd. Het bestaande asfalt wordt open­gebroken en er wordt nieuwe riolering aangelegd. Tegelijker­tijd vervangt Vitens de water­leidingen. Daarna wordt in plaats van het huidige asfalt nieuwe klinker­bestrating aangebracht en komt er nieuw openbaar groen. De werk­zaamheden worden in verschillende fasen uitgevoerd (van noord naar zuid) en zijn op 12 oktober 2020 begonnen aan de Dommerholts­weg. Thuyalaan kleinBoven en onder: werkzaamheden aan de ThuyalaanDaarna volgde een gedeelte van de Douglas­laan en nu is de Thuya­laan aan de beurt. Thuyalaan 1 kleinHet werk is enigszins uit­gelopen, maar een gedeelte van de Douglas­laan heeft al nieuwe bestrating. Het gehele project loopt door tot en met week 23 (tweede week juni) in 2021.

Meedenken
Bewoners konden in het voortraject meedenken. Daarbij bleek dat de bewoners van de Sparren­laan en het zuidelijke gedeelte van de Douglas­laan (aan de zijde van de Elfuurs­weg) vonden dat op die plekken te hard wordt gereden. Er komen nu een paar verhoogde pla­teaus bij enkele kruisin­gen of T-splitsingen. De rest van de splitsingen krijgt een andere kleur bestrating (zogenaamde attentie­vlakken).
De aannemer heeft voor vragen een informatie­punt ingericht tegeno­ver Douglaslaan nr. 3.


Redactie Gorssel.nl
6 december 2020

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

Eén reactie

  • "Dat is raar. Dankzij onze inspraak krijgen we de drempels, staat er in dit stukje. We hebben als buurtbewoners tijdens de inspraak juist gevraagd om het weglaten van de drempels op de kruising douglaslaan-sparrenlaan. Uit een meeting bleek ook dat er niet te hard gereden werd. Verder zijn we als buurtbewoners erg blij met de vernieuwing van de straat en zou met het weglaten van de drempels de kers op de taart zijn, wat ons betreft. Fijne feestdagen.
    Groet, Louis en Edwin"

    Gewijzigd op dinsdag, 03 december 2024 15:47 door Redactie.

Als antwoord op Some User