Laatste nieuws

Vragen over vervuiling Zandgat

Allemaal1TV29 1 21 kleinIn het Zandgat bij de IJssel wordt met vergunning van de provincie ‘licht verontreinigde' grond gestort. Het is onduidelijk wat die verontreiniging betreft. Het Zandgat is populair zwem- en viswater en het is de vraag of dat verantwoord is.
Pogingen van de gemeente en inwoners van Gorssel om hier helderheid over te krijgen hebben tot nu toe niets opgeleverd.

Allemaal1TVGeert kleinIn de laatste uitzending van Allemaal1 TV praten Geert Hiethaar (namens de sportvissers) en Sierk Plaat over dit onderwerp.
Bekijk de uitzending van Allemaal1 TV hieronder. Het betreffende onderwerp begint bij 1:01:20

 

Gorssel, 31 januari 2021

 

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

Eén reactie

  • Ik ben benieuwd of er inmiddels een monster genomen is van de baggerspecie in het Zandgat en wat daar de resultaten en reacties op zijn, gezien het stukje over transparantie in de communicatie tussen overheid, ondernemers en burgers (met oog voor schoon water, recreatie, dier en natuur) ging.

Als antwoord op Some User