De sneeuw ligt nog in de straten en wie weet wat de winter ons nog meer brengt, maar Kantoorboekhandel Bechtle heeft al de lentekriebels. Kriebels die aanzetten tot lezen wel te verstaan, want Bechtle heeft 23 populaire boeken met 20% lentekriebelskorting.
|
De lente is hét seizoen voor een frisse start. Boeken kunnen daarbij inspireren en daarom zijn bij Kantoorboekhandel Bechtle aan de Hoofdstraat van 16 februari tot en met 15 maart a.s. 23 non-fictieboeken en biografieën verkrijgbaar met 20% korting. Het zijn boeken van onder andere Ramon Beuk, Kader Abdollah, Hans Dorrestein, Patricia van Liempt, een jeugdboek van Richard Zuiderveld en kookboeken van Annabel Langbein en Pascalle Neassens .
Deze en andere boeken zijn verkrijgbaar tegen inlevering van bonnen uit het magazine ‘Lentekriebels’ van de Stichting Propaganda van het Nederlandse Boek, dat u van 16 tot en met 24 februari a.s. bij Bechtle kunt verkrijgen.
Gorssel, 14 februari 2013
Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels