De Vullerschool in Gorssel beschikt voor het groenonderwijs over een stuk grond bij tuinderij De Veldhof in Joppe en daar leren de kinderen van alles over tuinieren. De afgelopen tijd toverden de kinderen het stuk grasland bij De Veldhof om tot een bloeiende moestuin. Maar langzamerhand wordt de tuin te klein en te arbeidsintensief.
Op zoek
Daarom is de school op zoek naar een nieuw stuk grond om de moestuin voort te zetten. Het gaat om een stuk land van ongeveer 1500 m2. Ideaal zou zijn als er een schuurtje is en een mogelijkheid om een wateraansluiting aan te leggen. En het zou helemaal fijn zijn als de tuin iets dichter bij de school ligt, dan kunnen de kinderen uit de onderbouw lopend naar hun buitenles. Maar als het niet anders kan, dan is dezelfde afstand als nu naar De Veldhof ook goed.
Wie heeft of weet ergens een stuk grond waar de kinderen met net zoveel plezier als op De Veldhof een nieuwe moestuin kunnen beginnen? Meester Martijn (
BinnensteBuiten
Zien met hoeveel enthousiasme de kinderen bezig zijn? Bekijk een buitenles van de Vullerschool met ‘boswachter Tim’ in het tv-programma BinnensteBuiten.
Gorssel, 6 december 2023
Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels