Laatste nieuws

Weer judo in Gorssel na de grote vakantie?

Judoleraar Fernando Serapiglia stopt op 1 juli 2015 na 45 jaar met lesgeven in Gorssel.
Enkele ouders gingen op zoek naar vervangende lessen. Maar eerst moet de belangstelling daarvoor worden bepaald.

Nostalgie
FernandoSVeel kinderen en ook volwassenen hebben al die jaren met veel plezier deelgenomen aan de wekelijkse lessen van judoleraar Fernando. Eerst in Den Oldenhof, daarna in De Roskam en nu al vele jaren in ’t Trefpunt. Veel ouders betreuren het vertrek van Fernando. Een vader verwoordde het zo: “Dit is jeugdsentiment, ik ben zelf ook altijd hier op judo geweest”.

Judoschool Achterhoek
Enkele ouders zijn op zoek gegaan naar een andere judoschool die in Gorssel les zou willen geven en het liefst ook nog op donderdagmiddag/avond, waarbij de nadruk op de recreatieve kant ligt. Er werd contact gezocht met Judoschool Achterhoek. De Judoschool Achterhoek geeft nu al les in Borculo, Lochem, Lichtenvoorde, Groenlo, Ruurlo en Eibergen. En gelukkig is de school bereid te kijken of het lesaanbod uitgebreid kan worden met Gorssel.

Interesse?
Judoschool Achterhoek wil graag eerst weten hoeveel belangstelling er is voor de lessen in Gorssel.  Als u meer wilt weten, kunt u contact opnemen met Ellen Buitink van Judoschool Achterhoek, tel. 06-16900109. U kunt ook via de website van Judoschool Achterhoek aangeven dat u belangstelling hebt, onder opgave van leeftijd, niveau met achterlating van naam en adres of een mail met de gevraagde gegevens sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
  


Gorssel, 9 juni 2015

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

Eén reactie

  • Is er voor Fernando een afscheidsreceptie georganiseerd?

    Zo ja: waar en wanneer?

    Gewijzigd op dinsdag, 14 januari 2025 10:46 door Redactie.

Als antwoord op Some User