Laatste nieuws

Bussink noemt berichten over restauranttoren misverstand

Gorssel.nl maakte in zijn nieuwsbericht van 28 oktober 2013 melding van het door wethouder Bussink omarmde plan van ondernemer Van der Most voor een restauranttoren in de gemeente Lochem. Een locatie naast het nieuwe museum van Melchers zou daarvoor zeer geschikt zijn. Het bericht maakte veel tongen los. De wethouder spreekt nu van een misverstand voor wat betreft de locatie in Gorssel.

Misverstand
bussink 001Wethouder Berend-Jan BussinkBussink stelt inderdaad enthousiast te zijn over het feit dat Lochem wellicht de primeur zal krijgen als locatie voor het mobiele restaurant. Volgens de wethouder is in de media echter de schijn gewekt dat hij blij zou zijn met een mobiel restaurant naast het museum van de familie Melchers. Volgens Bussink is dat een misverstand: “Het ‘naast’ in figuurlijke zin is in sommige media helaas uitgelegd als letterlijk ‘naast’ het museum. Dit is echter niet juist. Een geschikte locatie moet immers nog gevonden worden”. De wethouder betreurt het dat dit zo in de media is uitgelegd.

Dorpsraad
De Dorpsraad stelt in een reactie op de uitleg van de wethouder dat het standpunt van de Dorpsraad, dat gebaseerd is op het Dorpsplan 2013-2017 en op de Structuurvisie, duidelijk is. Een locatie in Gorssel acht de Dorpsraad ongewenst.
 

Redactie Gorssel.nl
29 oktober 2013 

 

Deel deze pagina

Reageer

Uw reactie op nieuwsberichten is welkom, mits onder eigen naam en in vriendelijke bewoordingen.
Reacties zijn voor iedereen zichtbaar.
Voor inhoudelijke vragen kunt u beter rechtstreeks contact opnemen met de betrokkenen.
Spelregels

2 reacties

Als antwoord op Some User